Titulli BARDHI - Engjulli im -Remake
Ndëgjuar 140
Shkarkuar 31
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

BARDHI - Engjulli im -Remake - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store