Titulli Artan Jusufi x Arbnora Kleqka - Pran nje llokumi
Ndëgjuar 737
Shkarkuar 56
Pëlqyer 3
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Artan Jusufi x Arbnora Kleqka - Pran nje llokumi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store