Titulli Edlira Arifi - Oj dashni dashni
Ndëgjuar 633
Shkarkuar 44
Pëlqyer 4
Publikuar 29/01/2023

Texti i këngës

Edlira Arifi - Oj dashni dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store