Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Tallava
Ndëgjuar 508,030
Shkarkuar 375
Pëlqyer 1,045
Publikuar 03/10/2015

Loading...
Informatat e këngës
Per Gyrbetqar
Teuta Selimi - LIVE Special Tallava 2015
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store