Banner

Banner

Titulli Muharrem Ahmeti ft Fatlume Popovci - Princess Palace 2
Ndëgjuar 19,845,658
Shkarkuar 5,834
Pëlqyer 50,178
Publikuar 29/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gezimi Veres & Shpetim Franca
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store