Banner

Banner

Titulli Leta - Tallava Per Hava
Ndëgjuar 813,759
Shkarkuar 5,857
Pëlqyer 2,323
Publikuar 05/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/TallavaPerHava
Video : MProduction
Text : Kreshnik Avdiu
Ork : Ardian Kastrati
Produced by : Mproduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #Leta

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Leta - Tallava Për Hava (Gezuar 2020 )
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store