Titulli Leta - Tallava per gurbetqar
Ndëgjuar 648
Shkarkuar 102
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Leta - Tallava per gurbetqar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store